Blisko trzy kilo narkotyków, cztery osoby zatrzymane – bilans akcji bartoszyckiej policji [VIDEO]

Fot. materiały policji

Kilkumiesięczna praca policjantów Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach doprowadziła do zatrzymania czterech osób i zabezpieczenia blisko trzech kilogramów narkotyków – marihuany, amfetaminy oraz extasy.


Wcześnie rano 10 marca br. policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach i policyjni antyterroryści zapukali do kilku mieszkań w Bartoszycach i Gdańsku. To finał kilkumiesięcznej pracy, która miała na celu zatrzymanie osób rozprowadzających i posiadających narkotyki.


Fot. materiały policji

W czasie policyjnej akcji zatrzymano czterech mężczyzn z wieku od 27 do 34 lat, które na wniosek policjantów i prokuratora decyzją sądu zostały tymczasowo aresztowane na okres trzech miesięcy – mówi podkom. Łukasz Grabczak z bartoszyckiej komendy. – Zabezpieczono blisko 3 kg narkotyków – marihuany, amfetaminy i tabletek extasy. Jeden z zatrzymanych był również poszukiwany listem gończym i najbliższe 3,5 roku spędzi w zakładzie karnym za popełnione wcześniej przestępstwa.

Wszystkim zatrzymanym grozi odpowiedzialność karna za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

źródło: KPP Bartoszyce

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net