Były wokalista grupy Dżem zagra na Mazurach. Na trasie m.in. Reszel, Węgorzewo i Bartoszyce

Jacek Dewódzki Band podczas koncertu w mrągowskim klubie Ceglana. Fot. Marek Szymański

W lipcu z kilkoma koncertami na Mazurach pojawi się Jacek Dewódzki, był wokalista zespołu Dżem. Artysta wraz z zespołem wystąpi w Giżycku (11.07), Sztynorcie (14.07), Węgorzewie (16.07), Reszlu (17.07) i Bartoszycach (18.07).Jacek Dewódzki od lat współpracuje z czołowymi zespołami i artystami polskiej sceny muzycznej. W latach 1994-2001 był wokalistą legendarnego zespołu Dżem. Ten charyzmatyczny wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów obecnie tworzy i komponuje pod nazwą Jacek Dewódzki Band.

W 2017 muzyk otrzymał potrójną platynową płytę za album „Dżem – Złota Kolekcja”. Został również laureatem nagrody Fryderyki 2017 za całokształt działalności grupy Dżem.

Podczas koncertu Dewódzki, który zebrał w składzie kilku doskonałych muzyków, wykonuje zarówno autorskie kompozycje, jak i covery takich wykonawców jak Dżem, Neil Young, Rolling Stones i innych.

Artysta regularnie gości w naszym regionie. W lipcu jego zespół odwiedzi pięć miejsc, w których liczy na frekwencję. W zamian gwarantuje dobrą zabawę.

ROBISZ IMPREZĘ I CHCESZ JĄ U NAS PROMOWAĆ?
Chodzisz na wydarzenia? Chcesz podzielić się wrażeniami, zrobić relację?
ODEZWIJ SIĘ NA ADRES: redakcja@nowiny24.net