Łukasz Kuśnierz odchodzi z Mrągowii. Będzie grał w III lidze

Łukasz Kuśnierz od nowego sezonu będzie występował w trzecioligowym Zniczu Biała Piska. Fot. Łukasz Szymański/archiwum klubu

Łukasz Kuśnierz przechodzi z czwartoligowej Mrągowii do grającego o klasę wyżej Znicza Biała Piska.Na szczeblu IV ligi pomocnik „żółto-czarnych” w ciągu dwóch i pół roku gry wystąpił w 59. meczach, w których zdobył piętnaście bramek i zanotował 23 asysty. Wcześniej grał m.in. w Jezioraku Iława, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Sokole Ostróda i Huraganie Morąg, z którego trafił do mrągowskiego klubu. Jednak w Mrągowii Kuśnierz grał już wcześniej. Jest wychowankiem MKS, gdzie rozpoczynał karierę jako junior. Po krótkim okresie gry w juniorach Warmii Olsztyn, wrócił do Mrągowa, gdzie – już jako senior – występował w latach 2005-2010. Potem w swoim macierzystym klubie pojawił się w sezonie 2012/2013 (runda jesienna) i ponownie na wiosnę sezonu 2017/2018.

Na stronie klubu tak pożegnano się z piłkarzem:
„Łukasz, dziękujemy za godne reprezentowanie nie tylko naszego klubu, ale również miasta Mrągowo na arenie wojewódzkiej! Życzymy dużo sukcesów i jak najlepszej gry w nowych barwach. Tymczasem nie mówimy do widzenia, a do zobaczenia!”

źródło: MKS Mrągowia/90minut.pl