Karambol na trasie Bartoszyce – Kętrzyn

(Fot. KPP Bartoszyce)

W niebezpiecznej kolizji drogowej na trasie Bartoszyce – Kętrzyn udział brały 3 samochody i aż 5 osób. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała i skończyło się tylko na porozbijanych samochodach. Policjanci ustalili, że winną całego zdarzenia jest 74 – latka kierująca skodą, kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce jadącej z przeciwka, a ta z kolei uderzyła w VW.

Na trasie Bartoszyce – Kętrzyn w miejscowości Łabędnik w okolicy skrzyżowania prowadzącego do Sokolicy doszło do zdarzenia drogowego, w którym udział brały dwie osobówki i ciężarówka. W trybie pilnym interweniowali policjanci z bartoszyckiej drogówki. Funkcjonariusze ustalili, że 74 – letnia kobieta kierująca skodą, jadąc z Bartoszyc skręciła w lewo w drogę prowadzącą do Sokolicy. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającej z przeciwka ciężarówce. Jadący ciężarowym volvo, 48 – latek w celu uniknięcia zderzenia ze skodą gwałtownie skręcił w lewo, po czym stracił panowanie nad autem i zderzył się z nadjeżdżającym od strony Bartoszyc volkswagenem, którym podróżowały 3 osoby.

Szczęśliwie żadna z 5 osób biorących udział w zdarzeniu nie doznała obrażeń ciała, a tym samym zdarzenie to było kolizją, a nie wypadkiem drogowym. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci ukarali mandatem 74 – latkę, a 6 punktów karnych zasiliło jej konto.

Źródło: KPP Bartoszyce

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net