Wyjeżdżał z posesji i zderzył się z  prawidłowo jadącym VW Sharanem

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Pieckowo w gm. Reszel. Po zderzeniu aut obrażeń głowy doznał 28-letni pasażer BMW.


Oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Pieckowo w gm. Reszel doszło do zdarzenia dwóch aut. Z przekazanych informacji wynikało, że w zdarzeniu uczestniczyły VW oraz BMW.

We wskazane miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że na drodze wojewódzkiej nr 594 kierujący pojazdem marki BMW, wyjeżdżając z jednej z posesji w miejscowości Pieckowo gm. Reszel i włączając się do ruchu zderzył się z  prawidłowo jadącym VW Sharanem, który jechał w kierunku Kętrzyna.

W pojeździe BMW oprócz kierującego 22-latka podróżowało jeszcze 4 pasażerów natomiast w VW łączenie 4 osoby. W wyniku zderzenia pojazdów jeden z pasażerów BMW, 28-letni mężczyzna z urazem głowy został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Bartoszycach. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Źródło: KPP Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net