Na trasie Kętrzyn – Stara Różanka zderzyły się dwa auta i pojazd rolniczy

Kierująca nie upewniła się czy jest wyprzedzana i doszło do bocznego zderzenia się pojazdów, które następnie przodem uderzyły w tył przyczepy ciągnika rolniczego jadącego przed nimi (Fot. KPP Kętrzyn)

Kętrzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego na trasie Kętrzyn-Stara Różanka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem subaru 31-latek na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim forda kierowanego przez 49-letnią kobietę. Kierująca nie upewniła się czy jest wyprzedzana i doszło do bocznego zderzenia się pojazdów, które następnie przodem uderzyły w tył przyczepy ciągnika rolniczego jadącego przed nimi.


Do zdarzenia doszło dzisiaj (30.07.2021) ok. godz. 7.15 na trasie Kętrzyn-Stara Różanka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem subaru  31-latek na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim forda kierowanego przez 49-letnią kobietę.

Kierująca nie upewniła się czy jest wyprzedzana i doszło do bocznego zderzenia się pojazdów, które następnie przodem uderzyły w tył przyczepy ciągnika rolniczego jadącego przed nimi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierujących potwierdziło, że byli  trzeźwi. 31-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KPP Kętrzyn

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net