Budują z zamiłowaniem i szacunkiem do natury

Przedsiębiorstwo BUDEXTAN oferuje pełen zakres usług budowlanych, specjalizując się od 1994 roku w najwyższej jakości budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym

Firma Jerzy Tanajewski BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stała się liderem z ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku deweloperskim w regionie. Posiadana wiedza owocuje świeżymi i przemyślanymi projektami budowlanymi, które cechują innowacyjność z jednoczesnym poszanowaniem lokalnej tradycji i architektury oraz najwyższy standard wykończenia.


Przedsiębiorstwo oferuje pełen zakres usług budowlanych, specjalizując się od 1994 roku w najwyższej jakości budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Ta renomowana firma budowlana z bogatą historią może pochwalić się realizacją budowy pięknych hoteli, pensjonatów, kamienic, obiektów przemysłowych, usługowych i mieszkalnych nie tylko lokalnie, ale na terenie całej Polski. W ciągu ostatnich kilku miesięcy oddano do użytku dwa budynki mieszkalne w centrum Mrągowa. Obecnie trwają prace nad inwestycją w Nikutowie. Deweloper nie zwalnia jednak tempa i już niebawem ruszają prace związane z kolejną inwestycją w Mrągowie, która dzięki doskonałej lokalizacji będzie idealną propozycją dla osób ceniących sobie bliskość natury, ciszę i spokój.

Czy mieszkając w niedalekiej odległości od centrum miasta można sobie pozwolić na picie kawy na balkonie w tle słysząc jedynie śpiew ptaków i szum drzew? Czy wychodząc z nowoczesnego bloku można czuć zapach jeziora i lasu? Wydawać może się to nieprawdopodobne, a nawet niemożliwe, ale te dwie kwestie uda się na pewno pogodzić w nowej inwestycji zaplanowanej w oddalonym o 5 km od Mrągowa Miejskim Lesie – malowniczo położonej miejscowości nad jeziorem Czos, w niedalekim sąsiedztwie Góry Czterech Wiatrów. Mrągowski deweloper zakupił tam niedawno pokaźnych rozmiarów działkę przeznaczoną pod zabudowę. Na niebagatelnej powierzchni 2,2 ha powstać ma kompleks sześciu apartamentowców. Mimo oferowania mieszkań w zabudowie wielorodzinnej, tak duża powierzchnia jest gwarantem przestrzeni i komfortowych warunków do wypoczynku. Bliskie sąsiedztwo łąk, lasów i jeziora sprawia, że klienci decydując się na zakup mieszkania w tym miejscu otrzymają naturę na wyciągnięcie ręki. To luksus, na który nie można sobie pozwolić mieszkając w centrum miasta.

Inwestycja Miejski Las to doskonała propozycja dla osób w każdym wieku -planujących i posiadających rodzinę – które chcą zamieszkać w spokojnej i pięknej okolicy. Atrakcyjne położenie sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi o każdej porze roku. Spacery, bieganie czy jazda na rowerze, pływanie, żeglowanie czy wędkowanie. A wszystko to tuż za progiem osiedla.

Oprócz zalet związanych z lokalizacją, nie można zapomnieć o tych, które dotyczyć będą samych nieruchomości. Lata doświadczenia i działania w budownictwie na rynku pierwotnym pozwalają wprowadzać do budynków wznoszonych przez mrągowskiego dewelopera nowatorskie propozycje, materiały i technologie, co znacznie zmniejsza koszty późniejszej eksploatacji oraz zapewniają komfort w codziennym użytkowaniu. Ciągle powiększający się zespół firmy BUDEXTAN to wyłącznie profesjonaliści, którzy swoje zadania wykonują z pasji do współtworzenia solidnych, ergonomicznych, a zarazem niestandardowych i kompleksowych rozwiązań. Wszystkie nieruchomości wybudowane przez to przedsiębiorstwo powstały i powstają z połączenia pracy najlepszych architektów i inżynierów oraz nowoczesnej architektury. Każda z ostatnich realizacji ma nawet zaprojektowane spersonalizowane logo nawiązujące do nazwy lokalizacji budynku!

Właściciel – Jerzy Tanajewski przykłada wielką wagę do każdego szczegółu w swoich realizacjach: funkcjonalności i ergonomii mieszkań, (których mocną stroną są zawsze bardzo dobre proporcje pomieszczeń, funkcjonalność, elastyczność w aranżacji, duże przeszklenia oraz balkony i tarasy), estetyki części wspólnych budynku oraz zagospodarowanie otaczającego terenu. Wszystko w trosce o to by przyszły nabywca płacił tylko za efektywną powierzchnię mieszkalną. Najlepszym tego przykładem są choćby mieszkania w dwóch ostatnio oddanych do użytku nieruchomościach. Pierwszy na ul. Oficerskiej, który jest jednym z najlepiej położonych budynków mieszkalnych w mieście. Drugą z inwestycji jest budynek mieszkalny na ul. Mrongowiusza, w bliskim sąsiedztwie małego amfiteatru i jeziora Magistrackiego. To wszystko sprawia, że realizacje tego dewelopera wyróżniają się harmonią, elegancją i wygodą dając mieszkańcom poczucie komfortu i bezpieczeństwa, co ma wpływ na wyższą jakość życia oraz podnosi wartość inwestycji.

Na każdym etapie zakupu mieszkania klient jest pod opieką specjalistów sprzedaży, którzy służą pomocą w wielu kwestiach związanych z nabyciem i jego przyszłym użytkowaniem. Pomogą w wyborze lokum, pozyskaniu kredytu na zakup nieruchomości oraz zajmą się także obsługą gwarancyjną.

Projektowanie kompleksu Miejski Las jest jeszcze co prawda w fazie początkowej, ale biorąc pod uwagę jakość wykonania zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji, zamiłowania właściciela firmy BUDEXTAN do estetyki i funkcjonalności można spodziewać się, że nowo powstałe osiedle będzie kolejną perełką na rynku nieruchomości.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej dewelopera www.budextan.pl, na której już niebawem pojawią się bardziej szczegółowe informacje.