Świeżo upieczeni magistrowie z kętrzyńskiej uczelni. OSW to rodzinna i przyjazna atmosfera

Na kętrzyńskim wydziale zamiejscowym OSW panuje znakomita, rodzinna, atmosfera studiów. Zawsze można liczyć na pomoc i przychylność pań z dziekanatu. Kadra uczelni jest pozytywnie do studentów nastawiona, potrafi i chce ukierunkować i nauczyć pozytywnych wzorców

Do obrony prac licencjackich oraz magisterskich przystąpili seminarzyści kierunków: administracja, pedagogika oraz ekonomia, Wydziału Zamiejscowego Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Kętrzynie. — OSW to rodzinna i przyjazna atmosfera, dobra lokalizacja, bo można studiować blisko domu, kadra na wysokim poziomie oraz szeroki wybór specjalności — mówi absolwentka uczelni.Dyplomanci podczas egzaminu prezentowali wiedzę, którą zdobyli przez cały okres studiów, omawiali wyniki swoich badań oraz odpowiadali na zadane przez komisję pytania. Pomimo towarzyszącego im stresu, doskonale poradzili sobie podczas obrony. Większość grupy uzyskała oceny bardzo dobre na dyplomie.

— Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów naukowych i zawodowych. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na uczelni — mówi dr Dariusz Jurczak, kierownik Katedry Administracji Olsztyńskiej Szkoły Wyższej.

— Na kętrzyńskim wydziale zamiejscowym OSW panuje znakomita, rodzinna, atmosfera studiów. Zawsze można liczyć na pomoc i przychylność pań z dziekanatu. Kadra uczelni jest pozytywnie do studentów nastawiona, potrafi i chce ukierunkować i nauczyć pozytywnych wzorców — mówi Katarzyna Badurowicz, absolwentka administracji kętrzyńskiego wydziału zamiejscowego OSW.

Dlaczego warto podjąć studia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej?

— Dla mnie było ważne to, że można studiować blisko domu, niemalże po sąsiedzku. Dodatkowo wykładowcy przekazują praktyczną wiedzę, która na pewno przyda mi się w życiu  — odpowiada absolwentka administracji kętrzyńskiego wydziału zamiejscowego OSW.

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net

Nie odnaleziono wydarzeń!