Bartoszyce. „Podróż w czasie” koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

W sobotę 22 stycznia 2022r. o godz. 19:00 wystąpi duet w składzie Ludmiła Małecka i Artur Grudziński z programem muzycznym „Podróż w czasie” – program muzyczny pełen piosenek z lat 20, 40, 50, 60, 80, 90 i współczesnych.


O programie:
Każdy z nas ma swoją piosenkę z przed lat. Często wstając rano zanucimy melodię, która przypomni dawne dni. A ta ( melodia ) towarzyszy nam przez cały dzień! A kiedy zmęczeni zamykamy oczy, wciąż nutka po nutce chodzi nam po głowie! Do upadłego i choć nie znamy całego tekstu – Śpiewam, śpiewamy … Program pt. „Podróż w czasie” przedstawia państwu piosenki z lat 20, 40, 50, 60, 80, 90 i współczesnych. Dla każdego coś miłego! Całe widowisko jest kolorowe i pełne znanych piosenek. Każda epoka potraktowana jest indywidualnie kostiumem i charakterystycznym krokiem tańca z danych lat (H. Ordonówna, A. Jantar, A. German, M. Rodowicz, Zb. Wodecki, I. Jarocka, K. Krawczyk, Kora). Zespół Artura Grudzińskiego to muzycy o wszechstronnych umiejętnościach potrafiący odnaleźć się w każdym stylu. Tancerze fantastycznie oddają klimat lat 20 i 30 ale także potrafią wytańczyć współczesne dźwięki lat 80-90!

Koncert odbędzie się na sali widowiskowej Bartoszyckiego Domu Kultury.

Wstęp bezpłatny!
Serdecznie zapraszamy!

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny. uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

22 stycznia 2022
Expired!

Czas

19:00 - 21:00
Kategoria

Organizator

Bartoszycki Dom Kultury
Telefon
tel/faxl. 89 762 23 89
Email
bdk.bartoszyce@wp.pl
Strona WWW
http://bdkbartoszyce.pl