Carnage – Back To Hell Tour 2020 – koncert || EŁK

Roadhog Booking zaprasza na koncert zespołu Carnage. Grupa w ramach trasy „Back To Hell Tour 2020” wystąpi w ełckim pubie Warchlak 20 marca. Początek o godz. 19. Jako support pojawi się Ignorant band.


Od 2017 roku muzycy z Pomorza zagrali ponad sto koncertów – zarówno autorskich, jak i na festiwalach w całej Polsce. Dzielili scenę z takimi gwiazdami jak Hope, Kabanos, Pampeluna, Cochise, BUTELKA, The Sixpounder, CHASSIS, Lipali, The Bill, PLEBANIA, Nocny Kochanek MILCZENIE OWIEC, Trzynasta w Samo Poludnie, czy brazylijski Woslom.
Startowali w wielu przeglądach muzycznych zdobywając m.in. główną nagrodę na Devil Horns, gdzie pokonali czołówkę trójmiejskich zespołów, oraz dostali się do ścisłego finału regionalnego ogólnoświatowego największego festiwalu dla młodych zespołów Emergenza.

– Nasza twórczość to metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy nasz koncert jest wulkanem energii, którą zarażamy publiczność – mówią. – Różnorodność i wielowymiarowość naszych utworów sprawia, że podobają się one zarówno fanom cięższych brzmień, jak i tych bardziej melodyjnych. Stawiamy na energię, dobrą zabawę i autentyczne podejście do muzyki.

Rok 2018 przyniósł zmiany w składzie zespołu, wizerunku grupy i kierunku muzycznym, co zaowocowało nowym przebojowym materiałem, pierwszym teledyskiem grupy i trasą „Dive To Hell Tour”. Obecnie gdyńska formacja wydała swój debiutancki album, który będzie promowany masywnym tournée po Polsce, aż 4 teledyskami i koncertowym DVD.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

20 marca 2020
Expired!

Czas

19:00 - 23:00

Koszt

20 zł

Lokalizacja

Warchlak Pub Art
ul. Pułaskiego 16, 19-300 Ełk
Kategoria