Confusion Project – koncert || MRĄGOWO

Confusion Project powraca do Ceglanej. Trio jazzowe wyrusza właśnie w trasę zapowiadającą nadchodzący album (jesień 2020) oraz kontynuuje promocję ostatniego albumu trio, suitę jazzową „Primal”. Nowe, niepublikowane utwory zostaną wykonane przedpremierowo razem z utworami z poprzednich płyt zespołu.


Na ogólny wyraz muzyki Confusion Project składają się niebanalne, rozbudowane kompozycje czerpiące z szerokiej palety stylistyk oraz wspólne dążenie muzyków do tego, aby zachować w swojej grze balans między błyskotliwością i humorem, a subtelnością i intymnością. Podstawową ambicją zespołu jest ukazanie muzyki jazz-fusion w świeżej, zwiewnej, tryskającej pomysłami odsłonie. I niejednokrotnie udawało im się tą ambicję spełnić.

Dokładnie 6 kwietnia 2018 roku została wydana płyta koncepcyjna trio jazzowego Confusion Project – „Primal”. Jest to trzecia płyta zespołu po debiucie „How to Steal a Piano?” oraz drugim krążku „The Future Starts Now”.

„Primal” to jeden utwór ilustracyjny podzielony na rozdziały. Jest to monolog głównego bohatera, o którym zespół opowiada muzyką. Usłyszeć można w nim tętniące życiem lasy, szumiące potoki, świeży, górski wiatr jak i mozolną wspinaczkę nagrodzoną pięknymi pejzażami. Tworząc album, zespół miał nadzieję, że słuchacz wcieli się w głównego bohatera suity i przeżyje tą podróż na swój unikalny sposób.

Confusion Project tworzą: Michał Ciesielski – fortepian, Piotr Gierszewski – gitara basowa, Adam Golicki – perkusja.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

09 lutego 2020
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Koszt

35 zł (przedsprzedaż) / 45 zł
Klub Ceglana

Lokalizacja

Klub Ceglana
Curie-Skłodowskiej 5a, 11-700 Mrągowo
Kategoria