„Intrygantki” – spektakl teatralny w wykonaniu BUTW

Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy spektakl teatralny pt.: „Intrygantki” w reżyserii Karoliny Sadowskiej. Spektakl odbędzie się 20 marca 2022r. (niedziela) o godz. 16:00 w sali widowiskowej Bartoszyckiego Domu Kultury.


Intrygantki to spektakl na podstawie tekstu “Noc w Valognes” znanego i cenionego autora Erica Emmanuela – Schmitta. Historia opowiada o bardzo intensywnym spotkaniu kilku kobiet, które pewnej burzliwej nocy, zjeżdżają się na dwór Księżnej de Vaubricourt. W jakim celu się spotykają? Co może je łączyć? Jaki plan mają do zrealizowania? Intrygantki to wartka akcja, wciągająca intryga oraz barwne postaci. To historia nie tylko o kilku zranionych kobietach, a przede wszystkim o miłości i jej różnych obliczach. Opowiada o złamanym sercu i chęci zemsty, a także o poszukiwaniu własnego miejsca i akceptacji siebie.
Reżyseria i adaptacja tekstu: Karolina Sadowska
Występują: Jadwiga Rutkowska, Maryla Matuszewska, Barbara Bandachowska, Krystyna Basiak, Małgorzata Mycio, Sabina Kulesza, Marianna Wiśniewska, Henryka Pietkiewicz, Elżbieta Hańczuk, Danuta Leszkiewicz.
Spektakl zrealizowany w ramach zajęć teatralnych z Uniwersytetem Trzeciego Wieku.
Wstęp bezpłatny!
Źródło: Bartoszycki Dom Kultury

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

20 marca 2022
Expired!

Czas

16:00 - 18:00
Kategoria

Organizator

Bartoszycki Dom Kultury
Telefon
tel/faxl. 89 762 23 89
Email
bdk.bartoszyce@wp.pl
Strona WWW
http://bdkbartoszyce.pl