poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kętrzyn// KONCERT RED LIPS – JUBILEUSZ 75-LECIA KKS GRANICA KĘTRZYN

Rockowe brzmienie, świeżość i ogromna żywiołowość to cechy, za które publiczność pokochała Red Lips. Na koncercie usłyszymy znane kawałki: „To co nam było”, „Czarne i białe”, „P.S.”, „Zanim Odejdziesz” czy „Hej Joe!”. Z całą pewnością pojawią się też niespodzianki!


Zespół Red Lips w roku 2013 szturmem podbił Polskie stacje radiowe hitem „To co nam było”. Utwór w mgnieniu oka poszybował na pierwsze miejsca list przebojów stacji radiowych. Gdy kolejne single „Czarne i białe”, „Zanim odejdziesz” czy „Szanta” z debiutanckiego albumu osiągały czołowe notowania na listach przebojów, muzycy rzucili dotychczasową pracę, by zająć się wyłącznie muzyką. Liczba fanów rosła, a wraz z nią popularność piosenek Red Lips.  Grupa powstała w 2010 w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i wokalistki Joanny Lazer.

Zapraszamy wszystkich na amfiteatr, w barwach klubowych.

Koncert skrywa szczególny jubileusz. W tym roku KKS GRANICA KĘTRZYN obchodzi 75-lecie powstania klubu. Przy tej okazji Burmistrz Miasta Ryszard Niedziółka i Zarząd klubu serdecznie zapraszają wszystkich kibiców oraz sympatyków do wspólnego świętowania. Mile widziane będą stroje w barwach klubowych.

6 lipca 1947 roku rozegrany został mecz piłkarski, w którym drużyna reprezentująca miasto Kętrzyn zmierzyła się z zespołem wojskowych z V Mazurskiego Oddziału Wojsk Ochrony Pogranicza, przeniesionego w pierwszej połowie 1947 roku z Olsztyna (tam od kwietnia 1946 roku jako WKS Granica Olsztyn) do Kętrzyna. Jak odnotowały „Wiadomości Mazurskie”, był to pierwszy, historyczny mecz piłki nożnej Wojskowego Klubu Sportowego Granica Kętrzyn, w którym po bramkach Cieczki i Szymczaka (po 2) oraz Sobieraja i Piwowarskiego zwycięstwo 6:1 odnieśli wojskowi. Datę tę przyjęto jako dzień „narodzin” Kętrzyńskiego Klubu Sportowego Granica Kętrzyn.

KONCERT RED LIPS – JUBILEUSZ 75-LECIA KKS GRANICA KĘTRZYN
6 SIERPNIA GODZ. 20:00
AMFITEATR, UL. KAJKI 2
WSTĘP WOLNY.

Justyna Drozd
Kętrzyńskie Centrum Kultury

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

06 sierpnia 2022
Expired!

Czas

20:00 - 23:00
Kategoria

Organizator

Kętrzyńskie Centrum Kultury
Telefon
0 89 751 25 53
Email
biuro@kck
Strona WWW
https://kck.ketrzyn.pl/