Kętrzyn// Pożegnanie Wakacji 2022 – O.S.T.R / HADES

Wszystko to co dobre, musi się kiedyś skończyć…Niestety lato powoli przemija, a za chwilę wrócimy do obowiązków szkolnych. Jednak na pocieszenie Kętrzyńskie Centrum Kultury ma wspaniałą wiadomość dla młodzieży i wszystkich fanów polskiego hip-hopu. Już 26 sierpnia w Miasto Kętrzyn wystąpi: O.S.T.R. HADES


HAOS powraca w wielkim stylu. O.S.T.R. i Hades nie próżnowali podczas lockdownu i w grudniu 2020 wydali swój drugi wspólny album. Po kultowej „Psychologii tłumu” i „Czasie dużych przemian” czas na kolejne świetne wydawnictwo!
Album „HAO2” to 15 opowieści z życia. Wszystkie powstały w niezwykłych czasach – w trakcie pandemicznego roku 2020. Krążek Ostrego i Hadesa po części utrzymany jest w postapokaliptycznej atmosferze, pełnej niepewności, lecz nie brakuje na nim także numerów luźniejszych, dających nadzieję na lepsze jutro. „HAO2” to album współczesny, selekcja utworów trwała w zasadzie do ostatniej chwili – było z czego wybierać – O.S.T.R. i Hades podczas pracy nad płytą nagrali w sumie ponad 40 kawałków.
Część z nich można usłyszeć na dodatkowej epce, na której znalazły się utwory, którymi artyści po prostu musieli się podzielić ze swoimi słuchaczami.
„HAO2” nie jest tylko powrotem kultowej kooperacji, to przede wszystkim odpowiedź na współczesny świat, to projekt „ku pokrzepieniu serc”. Okazja, żeby się o tym przekonać, już wkrótce!
O.S.T.R. | HADES | HAOS
26.08, godz. 20:00
Amfiteatr, ul. Kajki 2
Wstęp wolny.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

26 sierpnia 2022
Expired!

Czas

20:00 - 23:55
Kategoria

Organizator

Kętrzyńskie Centrum Kultury
Telefon
0 89 751 25 53
Email
biuro@kck
Strona WWW
https://kck.ketrzyn.pl/