Koncert Walentynkowy – Blue Cafe w Ognistym Ptaku

15 lutego z okazji Walentynek zapraszamy na kameralny i akustyczny koncert zespołu Blue Cafe. Nie zabraknie największych przebojów formacji, które w połączeniu z magicznym głosem Dominiki Gawędy, zabiorą słuchacza na muzyczną ucztę. Koncert odbędzie się w Tawernie Albatros Hotelu Ognisty Ptak. Początek o godz. 20.


W ciągu 20 lat zespół zdobył wiele prestiżowych nagród, platynowych i złotych płyt osiągając bardzo mocną i niekwestionowaną pozycję na polskim rynku muzycznym.
Najnowszy album Double Soul to wytrawność brzmień na najwyższym poziomie, to płyta wysmakowana, pełna pięknych melodii, wokalnych wzruszeń i aranżacji. Jak mówi zespół to „muzyka z duszą”.
Kompozytor i producent Paweł Rurak-Sokal zawsze niepokorny wyznaczał sobie coraz nowsze cele muzyczne i jak sam twierdzi, jest to jego najbardziej świadoma płyta. Double Soulto także nowa wokalna odsłona Dominiki Gawędy, która w niezwykle dojrzały i charyzmatyczny sposób zabiera nas w piękną muzyczną podróż. Głos Dominiki urzeka i zaskakuje.

Zakup biletów:
Hotel Ognisty Ptak ***
ul. Sztynorcka 6, Ogonki, 11-600 Węgorzewo
Tel. 87 / 427 28 79 lub 667 507 000
recepcja@ognistyptak.pl

W cenie biletu:
– Koncert Blue Cafe
– Impreza z DJ po koncercie
– Konkursy z nagrodami

Cena biletu: 75zł/os.
* ilość miejsc ograniczona!
* prośba o wcześniejszy zakup biletów

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

15 lutego 2020
Expired!

Czas

20:00 - 22:00

Koszt

75 zł

Lokalizacja

Hotel Ognisty Ptak
ul. Sztynorcka 6, Ogonki
Kategoria