Lubelska Federacja Bardów – „Nasze Najlepsze”

Mrągowski klub Ceglana co chwila zaskakuje kolejnymi pomysłami, ale też artystami, które odwiedzają Mrągowo. Taka niespodzianką dość dużego kalibru będzie występ Lubelskiej Federacji Bardów, która odwiedzi „polska stolicę country” już 27 lutego.


Lubelska Federacja Bardów to absolutnie topowa formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości, występując przed wielotysięczną widownią Bieszczadzkich Aniołów w Cisnej, czy Stachuriady w Grochowicach. Ostatnio największa gwiazda takich festiwali jak YAPA w Łodzi, Bazuna, Kropka w Głuchołazach, Danielka w Ujsołach.

Od 20 lat na scenie. Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy. Na tradycyjne, piękne melodie. Na dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii, w której to kwestii jest dziś trudna do zastąpienia.
Ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, w Europie, i w USA.

W roku jubileuszowym prezentuje utwory własnego autorstwa, najczęściej „bisowane” przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury.

Skład:
Katarzyna Wasilewska- śpiew, skrzypce
Jan Kondrak – śpiew, gitara akustyczna, prowadzenie
Marek Andrzejewski- śpiew, gitara akustyczna
Piotra Selim- śpiew, instr. klawiszowe

Bilety: 30/40 zł

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

27 lutego 2020
Expired!

Czas

19:00 - 22:00

Koszt

30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł
Klub Ceglana

Lokalizacja

Klub Ceglana
Curie-Skłodowskiej 5a, 11-700 Mrągowo
Kategoria