Michał Wiśniewski Akustycznie 2 w BDK

Koncert Michała Wiśniewskiego 25 listopada 2021r. o godz. 19:00

Druga odsłona akustycznych koncertów Michała Wiśniewskiego. Tym razem usłyszymy aż 16 kompozycji, które nie pojawiły się na pierwszej części trasy. Piosenki zagrane w nieznanych dotąd aranżacjach, na żywo!
Zgromadzoną publiczność zaczarują dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych.
Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak – wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy wyjątkowym głosem.
Zapraszamy serdecznie!
Bilety do nabycia na stronie: kup bilecik
***
BILET NORMALNY – uprawnia do uczestnictwa w koncercie.
BILET VIP BACKSTAGE PASS – uprawnia do spotkania z Michałem po koncercie, a także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia**.
BILET SPONSOR PACKAGE – uprawnia do uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.
*Informacja o godzinie próby zespołu zostanie podana dzień przed wydarzeniem na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku
**Zdjęcie wykonuje obsługa zespołu. Fotografię można pobrać dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.
!! UWAGA !!
Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją reżimu sanitarnego dotyczącego koncertu. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa podczas całego występu. Nie zapewniamy maseczek!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

25 listopada 2021
Expired!

Czas

19:00 - 22:00
Kategoria

Organizator

Bartoszycki Dom Kultury
Telefon
tel/faxl. 89 762 23 89
Email
bdk.bartoszyce@wp.pl
Strona WWW
http://bdkbartoszyce.pl