Sławek Uniatowski – koncert || MRĄGOWO

Centrum Kultury i Turystyki oraz Natalii Studio zapraszają na muzyczną podróż, w którą publiczność zabierze SŁAWEK UNIATOWSKI!


Koncert w Mrągowie będzie okazją do wysłuchania autorskich utworów artysty oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Nie zabraknie również takich utworów jak „Honolulu” czy „5 rano”. Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos sprawią, że ten wieczór na długo pozostaną wszystkim w pamięci.

Sławek Uniatowski – wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project.Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgerald.

Bilety w cenie 120 zł do zakupu w Recepcji CKiT w Mrągowie od godz. 14:00 codziennie, ul. Warszawska 26, tel. 89 743 34 66;lub Mrągowskim Centrum Informacji Turystycznej (pon.-pt. 8:00-16:00) oraz poprzez systemy: ekobilet.pl i kupbilecik.pl

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

28 marca 2020
Expired!

Czas

19:00 - 20:00

Koszt

120 zł
Centrum Kultury i Turystyki

Lokalizacja

Centrum Kultury i Turystyki
Warszawska 26, 11-700 Mrągowo
Kategoria