Spektakl teatralny dla najmłodszych „Pieski z Patrolu” – Teatr Forma

Zapraszamy najmłodszych widzów na sceniczny profilaktyczny spektakl teatralny: „O tym jak Pieski z Patrolu poznały Cyber Wiedźmę”


Przedstawienie odbędzie się 13 sierpnia (piątek) 2021 o godz. 18:00 na Scenie Letniej Bartoszyckiego Domu Kultury na Placu Konstytucji 3 Maja.

O spektaklu:

Sceniczny profilaktyczny spektakl teatralny „O tym jak Pieski z Patrolu poznały Cyber Wiedźmę” przestrzega dzieci przed negatywnymi skutkami uzależnienia od mediów cyfrowych, pokazując jak cudownie można zorganizować czas na świeżym powietrzu. Podczas pokazu mega baniek mydlanych animatorzy wraz z dziećmi potrafią wyczarować ogromne bańki mydlane przy pomocy specjalnego profesjonalnego płynu. W czasie skręcania balonów aktorzy dzięki swoim zdolnościom manualnym pokazują dzieciom jak wykonać ciekawe figurki z balonów. Dodatkowo dzieci otrzymują na pamiątkę swoje dzieło. Natomiast zabawa z chustą animacyjną może przybierać różne formy. Wszystko zależy od pomysłowości i fantazji dzieci.

Po trudnym dla wszystkich roku, także dla najmłodszych chcemy dotrzeć do Państwa z ważnym przesłaniem. Wiele młodych osób uzależniło się od Internetu, telefonów oraz komputerów. Odcisnęło to swoje piętno nie tylko na zdrowiu fizycznym, ale też znacznie ucierpiała psychika młodych osób. Wychodzimy tym problemom naprzeciw.

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.

Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Pokaż mniej

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

13 sierpnia 2021
Expired!

Czas

18:00 - 20:00
Kategoria

Organizator

Bartoszycki Dom Kultury
Telefon
tel/faxl. 89 762 23 89
Email
bdk.bartoszyce@wp.pl
Strona WWW
http://bdkbartoszyce.pl