Ulotne chwile – wernisaż wystawy Emilii Niedziałkowskiej

W piątek 31 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy do galerii Kętrzyńskiego Centrum Kultury na wernisaż wystawy fotograficznej Emilii Niedziałkowskiej pt. Ulotne chwile”.


Artystka, działająca na co dzień w Radzie Kultury przygodę z fotografią, w tym czasie jeszcze analogową, rozpoczęła jako nastolatka uczęszczając na zajęcia dla młodzieży. Po 10 latach wróciła do fotografii.

Emilia Niedziałkowska uwielbia fotografować rodziny, kobiety w ciąży, pokazywać nostalgię, miłość i bliskość, która – zdaniem artystki – jest podsumowaniem relacji z drugim człowiekiem. O swojej pasji fotograficznej mówi wprost: – Warto zwracać uwagę na otaczającą nas przyrodę, wykorzystywać najmniejszy krzaczek czy największe drzewo, które są naturalnym otoczeniem dla fotografii ludzi. Jeżeli chcemy wykonywać fotografię pełną uczyć, musimy zastanowić się co w nas wzbudza emocje i to pokazać na zdjęciach. Dziękuję, za to że mogę być fotografem i dzięki temu z radością wykonuję sesje innym.

Fragment dorobku i pasji fotograficznej Emilii Niedziałkowskiej można zobaczyć pod adresem: https://drive.google.com/folderview lub po prostu odwiedzić galerię KCK 31 stycznia o godz. 18.00, a korzystając z obecności również porozmawiać z artystką.

fot. organizator

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

31 stycznia 2020
Expired!

Czas

18:00 - 19:30

Koszt

wstęp wolny
Kętrzyńskie Centrum Kultury

Lokalizacja

Kętrzyńskie Centrum Kultury
Sikorskiego 24A, 11-400 Kętrzyn
Kategoria