Zdradziłeś mnie kotku – spektakl teatralny || BARTOSZYCE

Bartoszycki Dom Kultury zaprasza 13 marca o godz. 18. na komedię teatralną w pięcioosobowej obsadzie. W Bartoszycach zobaczyć można będzie Małgorzatę Lewińską, Zuzę Gaińską, Macieja Damięckiego, Andrzeja Beyę Zaborskiego i Michała Pietrzaka.


„Zdradziłeś mnie, kotku!” to sztuka o klasycznej męskiej zdradzie. A skoro zdrada, to i zemsta. Żona burmistrza, który jest zadufanym w sobie bufonem, mści się na nim i obmyśla karkołomną sztuczkę, w wyniku której niewierny mąż traci stanowisko burmistrza, a przy tej okazji karierę robią przypadkowo spotkani na ulicy żebracy. W trakcie akcji mnóstwo zabawnych scen, nieporozumień, nieco aluzji do naszej skomplikowanej rzeczywistości, a także sporo zwariowanych dialogów i kilka sympatycznych piosenek.

W sztuce niebagatelną rolę odgrywa także papuga, która jest świadkiem zdrady i powtarza słowa, które usłyszała, gdy kochanka burmistrza przebywała w jego domu. Zresztą wystarczy przyjść, aby się o wszystkim osobiście przekonać i odetchnąć z ulgą na myśl, że to tylko fikcja, bo przecież mężczyźni nigdy nie zdradzają, kobiety nigdy się nie mszczą, a papugi nigdy niczego nie powtarzają. Dobrej zabawy!

Bilety-parter -70,-zł-balkon-65,-zł.- str.inernetowa kupbilecik.pl;
info.i zbiorowe- tel. 603 233 363.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

13 marca 2020
Expired!

Czas

18:00 - 20:30

Koszt

65 zł (balkon) / 70 zł (parter)

Lokalizacja

Bartoszycki Dom Kultury
Bartoszyce
Kategoria