Zespół Wodny Patrol wystąpi w Bartoszycach

Zapraszamy Państwa na koncert muzyki żeglarskiej zespołu Wodny Patrol. Wydarzenie odbędzie się 23 lipca 2021r. o godz. 20:00 na Placu Konstytucji 3 Maja (Bartoszycka Starówka).

O zespole:

WODNY PATROL – zespół piosenki żeglarskiej prowadzący od 1995 roku bogatą działalność artystyczno-edukacyjną. W dorobku zespołu znajdują się cztery płyty z piosenkami żeglarskimi, w których oprócz tematyki morskiej i szuwarowo – bagiennej nie zabraknie także poezji…

Nagrody i wyróżnienia na największych polskich festiwalach (Giżycko, Mikołajki, Wrocław, Kraków) i niezliczona przez 20 lat wspólnej pracy scenicznej ilość koncertów w kraju i poza granicami są gwarancją wysokiego poziomu wykonawczego i zawsze udanej zabawy.

Nasze koncerty to wyjątkowa okazja przeniesienia się w świat żagli oraz klimat tawerny, gdzie po długich, często samotnych wyprawach żeglarze snują opowieści o przygodach, które przeżyli w trakcie rejsów, miłości do morza oraz tęsknocie za najbliższymi.

W repertuarze zespołu WODNY PATROL obok wielu autorskich utworów zarejestrowanych na 4 płytach CD, usłyszymy także najbardziej znane szantowe przeboje różnych wykonawców z nurtu piosenek żeglarskich.

WODNY PATROL
instrumentarium i skład zespołu:

Mariusz Kurowski – gitara, burczybas
Sławomir Dłoniak – gitara, sznapsbaryton
Tomek Marek – akordeon, whiskytenor
Przemek Lenart – bas, okrzyki
Sebastian Bauman – bębny

Podczas imprezy zachowany zostanie obowiązujący reżim sanitarny, a uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: BDK Bartoszyce

MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA: redakcja@nowiny24.net

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

23 lipca 2021
Expired!

Czas

20:00 - 18:00
Kategoria