Zlot zwierzolubów – Mrągowo

We wtorek 26 listopada odbędzie się Zlot Zwierzolubów. Zapraszamy do sali Orbit w mrągowskim CKiT. Początek o godz. 17, zdjęcia zwierzaków mile widziane!


Zlot organizuje inicjatywa młodzieżowa „Prawa zwierząt po ludzku”. Jaki jest tego cel? – Chcemy uświadomić ludziom jakie są konsekwencje za znęcanie się nad zwierzętami, że są to żywe istoty, które mają swoje prawa – wyjaśniają organizatorzy zlotu. – Chcemy by ludzie wiedzieli jak ważna jest sterylizacja.

W trakcie zlotu Stowarzyszenia Kociarze Mrągowo otrzymają sprzęt niezbędny do walki z bezdomnością zwierząt (kuwety, klatki kenelowe, kontenerki). – Chcemy pomoc spotkać się ludziom, którzy kochają zwierzęta aby mogli podzielić się swoimi doświadczeniami – dodają inicjatorzy akcji. – Chcemy pokazać jak dużo robi się oddolnie dla czworonogów w naszym mieście, pokazać ludzi, którzy codziennie ryzykują i poświęcają się dla nich.

By zachęcić mieszkańców Mrągowa do udziału w akcji organizatorzy przygotowują drobny poczęstunek w postaci kawy, herbaty, ciast i ciasteczek. W zlocie młodzieżową inicjatywę wspierają Fundacja ALE i MyMragowo. Inicjatywa Młodzieżowa sfinansowana ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz ze wsparciem finansowym Gminy Miasto Mrągowo w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

26 listopada 2019
Expired!

Czas

17:00 - 19:00
Centrum Kultury i Turystyki

Lokalizacja

Centrum Kultury i Turystyki
Warszawska 26, 11-700 Mrągowo